Kategorie
Organizacyjne

Szlachta startupuje w nowej formule, a już wkrótce…

Dziś rozpoczęliśmy kolejną, nową formułę warsztatów Szlachta startupuje w naszym rodzimym Gostyninie. A już w maju organizujemy pierwszy w Polsce Startup Weekend Kids!

Nowa formuła to nie tylko cotygodniowe spotkania, ale także znacznie bogatszy program i przede wszystkim umożliwienie udziału, w wybranych warsztatach, także rodzicom.

Pierwsze wspólne, rodzinne warsztaty już za nami. Opowiedzieliśmy podczas nich m.in. jak rodzice mogą wspierać dzieci w realizacji pasji. Dziękujemy wszystkim za przybycie, aktywny udział i wytrwanie z nami do końca. Otrzymaliśmy feedback, że rodzice chętnie przychodziliby z dziećmi na każde zajęcia. To nie tylko motywujące ale i inspirujące oraz celnie trafiające w nasze plany :-)

Przy okazji kończymy właśnie pracę nad kolejnymi, krótszymi warsztatami – głównie pod kątem warsztatów wyjazdowych, na które mamy coraz więcej zapytań. W poniedziałek odpowiemy na wszystkie pytania i prześlemy długo oczekiwane przez niektórych oferty.

I jeszcze mały news. Dostaliśmy właśnie potwierdzenie z Techstars, że możemy ruszać z organizacją Startup Weekend Kids w Warszawie. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani! Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat, wolontariuszy oraz programistów, grafików i ludzi od biznesu na imprezę, którą planujemy pod koniec maja. Zaintersowanych współpracą już dziś zapraszamy na priv pod adresem: kris@gontarek.net

Przyjemnego weekendu i do zobaczenia za tydzień!
Krzysiek, Karol i Krystian

2 odpowiedzi na “Szlachta startupuje w nowej formule, a już wkrótce…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *