Kategorie
Mentorzy

Agnieszka Skala [profil mentora]

dr Agnieszka Skala: Uczę ekonomii i przedsiębiorczości studentów z Politechniki Warszawskiej. Mam też firmę, która szkoli początkujących przedsiębiorców.

Na zajęciach z przedsiębiorczości moi studenci wymyślają pomysły na startupy i je realizują. Jest to okazja dla różnych ciekawych sytuacji, o których chętnie opowiem podczas naszych zajęć.

Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka SGH i UW, adiunkt na Politechnice Warszawskiej, współzałożycielka i prezes SPIN Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest.

Prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości na Politechnice Warszawskiej i w Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje naukowo w obszarze przedsiębiorczości wysokich technologii oraz e-biznesu. Absolwentka Lean LaunchPad Educators Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley (2012). Członek SEIPA: Sieci Edukatorów Innowacyjnej Przedsiębiorczości Akademickiej, a także EFER Alumni. Organizatorka pierwszej edycji Startup Weekend NEXT w Warszawie. Autorka case studies o polskich startupach w branży e-biznes. Wspiera wartościowe inicjatywy na styku nauki, techniki i biznesu w Polsce.

@agaskala

about.me/agaskala

pl.linkedin.com/in/agaskala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *