Kategorie
Organizacyjne

Szlachta na Forum Młodzi Innowacyjni 2015

Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w Forum Młodzi Innowacyjni w Warszawie. Najpierw opowiedzieliśmy o swoich doświadczeniach, potem wzięliśmy udział w panelu dyskusyjnym poświęconym edukacji dzieci i młodzieży, a na końcu przeprowadziliśmy 3-godzinne pokazowe warsztaty dla dzieci.

szlachtastartupuje dyskusja

Fot. Forum Młodzi Innowacyjni

To był bardzo intensywny i długi dzień, ale również mega inspirujący i dający ogromną satysfakcję. Wymiana doświadczeń oraz pytania zadane przez publiczność zawsze sprawiają, że mocniej zastanawiamy się nad tym, co robimy, jak to robimy i co możemy poprawić, zmienić na lepsze. Podobnie jak każde warsztaty to okazja dla zweryfikowania dotychczasowych praktyk i pomysłów o kolejne dzieci oraz ich szalone pomysły. Zawsze żałujemy, że mamy tak mało czasu.

Przy okazji ogromne dzięki dla Ewy Stusińskiej za zaproszenie oraz naszych drogich mentorów za pomoc w prowadzeniu warsztatów: Izy Bitowt, Anity Kijanki, Artura Jabłońskiego, Konrada Latkowskiego oraz wszystkich odważnych dzieci i ich rodziców, którzy odważyli się oddać nam dziatki pod nasze skrzydła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *