Kategorie
Organizacyjne

Zapowiedź 2. warsztatów i… ważne zadanie!

Cześć. 15 listopada kolejne warsztaty z przedsiębiorczości – Szlachtastartupuje.pl, które także odbędą się w Zebra Tower, w warszawskim Business Linku. Podczas zajęć będziemy sprawdzać czy na produkty lub usługi rozwijane przez Twój zespół jest zapotrzebowanie.

WAŻNE ZADANIE:
Prosimy, abyś przygotował(a) na zajęcia krótką, 15 sekundową przemowę o sobie, tzw. personal pitch, z której słuchacze dowiedzą się:

1. Kim jesteś
2. W czym jesteś dobra(y)
3. Nad czym pracujesz

Postaraj się, żeby nie była to nudna gadka.

Tym razem odwiedzi nas aż siedmiu mentorów! Na zajęciach pojawią się: Agnieszka Skala, Marcin Zaremba, Wojciech Hołysz, Bartłomiej Juszczyk, Bartłomiej Rycharski, Wojciech Latoszek oraz Viren Bhandari. Mentorzy podzielą się swoimi doświadczeniami z badania rynku oraz pomogą przy Waszych projektach.

Tymczasem zapraszamy na stronę Szlachtastartupuje.pl. Kilka dni temu otrzymałaś(eś) do niej dostęp (szczegóły w e-mailu). Możesz już przystąpić do aktualizacji stron o projekcie, który rozwijasz. Jeśli chcesz, możesz tam także publikować własne wpisy związane z warsztatami, Twoimi przemyśleniami na temat przedsiębiorczości i projektu, który rozwijasz z innymi uczestnikami warsztatów. Jeśli nie wiesz, jak poruszać się w panelu tej strony daj nam znać w mailu lub telefonicznie.

Do końca tygodnia na kanale YouTube i na tej stronie pojawi się kilka dodatkowych materiałów. Odwiedzajcie je regularnie :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *